top of page

Patiešām Latvieši

AS VIRŠI-A ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs, kura tīklā ir jau vairāk nekā 60 degvielas uzpildes stacijas visā Latvijā. Šā gada janvārī Virši ir nosvinējuši ļoti nozīmīgo 25 gadu jubileju, un šo 25 gadu laikā uzņēmuma darbinieku skaits ir pamatīgi audzis – no 12 darbiniekiem 1995.gadā līdz pat vairāk nekā 500 darbiniekiem šodien.

Pavisam nesen Virši ir atsvaidzinājuši uzņēmuma vizuālo identitāti, kas ir rezultāts straujai uzņēmuma izaugsmei un attīstībai. Zīmola atsvaidzināšanas ietvaros ir veikti vērienīgi projekti, piemēram, izveidota jauna uzņēmuma mājaslapa, kopā ar dizaineri Natāliju Jansoni izstrādāta jauna darbinieku apģērbu līnija u.c.

Viršos kopš pagājušā gada ir iespējams iegādāties dabai draudzīgās, vairākkārt lietojamās bambusa krūzes, kā arī Virši ir pirmie, kas Latvijā ieviesuši izlejamo vējstiklu šķidrumu. Tāpat Virši ir atvēruši Latvijā pirmās dabai draudzīgās degvielas – saspiestās dabasgāzes (CNG) uzpildes stacijas un plāno paplašināt to tīklu. Virši atbalsta darītājus un sniedz tiem spēku.

20190509-0081.jpg
20190509-0010.jpg
bottom of page